Reklama na Atlaspamatek.info

Webový projekt www.atlaspamatek.info nabízí čtenářům přehled nejkrásnějších historických památek v České republice, ale také upozorňuje na zajímavé historické památky v zahraničí. Ke každé památce je zpracována stručná charakteristika a doplněna fotografie. Web se aktualizuje o nové příspěvky minimálně 1x týdně. Atlaspamatek.info je propojen s velkou komunitou fanoušků na sociální síti Facebook a v současné době (říjen 2019) sleduje stránku @atlaspamatek 42 tisíc lidí.

PR články

Nejčastější formou reklamy realizovanou na Atlaspamatek.info je publikace PR článků. Inzerentům rádi zveřejníme připravené PR články, případně pro klienta článek připravíme na základě zadání. Inzerce je vhodná především pro firmy podnikající v cestovním ruchu, jako jsou cestovní kanceláře a agentury, prodejci letenek, jízdenek nebo cestovního pojištění. Návštěvníci webu často hledají inspiraci pro krátké víkendové výlety, a tak je inzerce vhodná také pro provozovatele hotelů, penziónů, ubytoven a restaurací. Cílovou skupinu webu jsou lidé, kteří se zajímají o historii a mají velký všeobecný přehled,  proto je web vhodný také pro inzerenty prodávající knihy, průvodce, provozující naučné portály nebo propagující vzdělávací instituce včetně výuky jazyků.

Demografické a zájmové údaje

Další možnosti reklamy

Jsme připraveni jednat i o jiných možnostech reklamy podle specifických potřeb klienta. Velmi rádi Vám zašleme cenovou nabídku a případně nabídneme reklamu i na jiných našich projektech, jako je www.atlasmest.cz a cestovatelský web Desperado.cz.

V případě zájmu o podrobnější informace a cenovou nabídku nás prosím kontaktujte na

Kontaktujte nás na … mail@desperado.cz