Proletět se v balonu nebo si skočit padákem?

Proletět se v balonu nebo si skočit padákem?

Vyberte si místo a užijte si nevšední zážitek. V oblacích jsou všechny starosti menší, na čerstvém vzduchu přijde každý na jiné myšlenky. Není to nedostupné a není to zakázané. Naopak, let balonem je dárkem pro pravé romantiky, kteří chtějí vidět svět z ptačí perspektivy a užít si pár hodin tam nahoře. Fajnšmekři se jistě rádi proletí v historickém stroji, tandemové seskoky nebo seskok padákem jsou také k mání. Plout vzduchem volným pádem, to je zkrátka a dobře adrenalin, jak má být!

Vyberte si z široké palety možností, dárek pro prarodiče i děti

Když se řekne seskok padákem, mnohým se vybaví nějaký z oblíbených filmů. Jde o poměrně častou scénu, kterou si teď můžete zkusit na vlastní kůži, jištěni zkušeným doprovodem. Skoro minuta svištění v oblacích a několik dalších minut klesání padákem, přesně tohle může být zajímavý zážitek třeba i pro odvážné náctileté, kteří pak budou mít dlouho o čem vyprávět. Poznávejte svět z výšky, překonejte ostych a dodejte si trochu kuráže. Seskoky padákem jsou však jen jeden díl mozaiky z celé naší pestré nabídky…

Vyzkoušet si totiž můžete i lety balónem, které jsou určeny pro trochu konzervativněji laděné dobrodruhy. Vyhlídkový let nad více než dvacítkou českých měst, krajina jako na dlani nad Prahou, Českými Budějovicemi, Jihlavou nebo Brnem a Zlínem, račte si vybrat podle domovského regionu nebo oblíbených míst, na která se rádi vracíte a chcete je poznat z trochu jiného úhlu.

Tandemový seskok nebo dárkový poukaz?

Letecké zážitky slibují netradiční chvilky, kdy je balon unášen větrem a každý let tak bude zcela unikátní. Jen sama příroda určí, jaká bude vaše trasa. Létat přitom můžete po celý rok, takže půjde o zajímavý dárek k narozeninám nebo pod vánoční stromeček, který udělá radost celé rodině. Pokud je to váš první zkušební seskok padákem, budete pravděpodobně volit tandemový seskok se zkušeným instruktorem. Pokud si nejste jistí, co přesně ocení vaše drahá polovička, vyzkoušejte třeba možnost dárkového poukazu. Velký výběr leteckých zážitků na různých místech ČR najdete na https://www.leteckezazitky.cz/. Který letecký zážitek si konkrétně vyberete již necháme na vás. Příjemný let!

4.12.2018