Studium jazyků je skvělou investicí

Studium jazyků je skvělou investicí

Kolik jich umíte, tolikrát jste člověkem – přesně tohle okřídlené úsloví se hodí, když se řekne jazyková škola. Možná jste už ze školy pár let venku, třeba jste na penzi, v každém případě však máte nadšení pro poznávání nových řečí, protože tady věk určitě nerozhoduje, důležitá je hlavně chuť! Každý začátek může být trochu těžký, po pár týdnech si osvojíte základy angličtiny, němčiny, ruštiny případně španělštiny a rázem budete rozumět nejen průvodcům v klášterech a zámcích daleké ciziny. Především se domluvíte na cestách, protože některé řeči jsou přímo mezinárodní a jejich znalost ocení nejen hoteloví recepční.

Dostupnost, ale také kvalitní vzdělávání. Jazyková škola Praha vyniká zejména aplikací moderních metod ve výuce jazyků, které se odrážejí na výsledcích studentů. Desítka světových jazyků, k dispozici jsou i víkendové kurzy, intenzivní příprava na zkoušky nebo pracovní pohovory. Studenti tak budou rozumět nejen psanému textu, ale v jazyce budou umět především komunikovat. Ať už jde o koníček, protože rádi cestujete a chcete rozumět jazyku země, kterou nadevše milujete, nebo vaše pracovní náplň vyžaduje vyšší znalost cizích řečí, pokroky přijdou už brzy…

Čtení, poslech a mluvení v kombinaci, která přinese efektivitu už po první lekci. Zkušený lektor, jenž zprostředkuje výuku zábavnou formou, je také velmi důležitý, že? A když zažijete rozdíly mezi britskou a americkou angličtinou, otevře se vám mnoho dalších možností. Více než tisíc studentů ročně, rozhodně si budete mít s kým povídat – a třeba najdete i nové přátele. Video z dílny BBC a National Geographic nabídne poutavou podívanou, kdy zkrátka poznáte význam úsloví „škola hrou“. Jazyková škola Praha 2 může být zálibou, jistě také pokrokem v osobní kariéře. Záleží jen na vás, kterým směrem se vydáte. K dispozici jsou i pobytové balíčky spojené s výukou jazyků třeba na prosluněné Maltě nebo v dalších středomořských centrech.

18.4.2019