Naučit se anglicky se vyplatí nejen cestovatelům

Naučit se anglicky se vyplatí nejen cestovatelům

Abyste získali zajímavější pracovní nabídku, mohli se skvěle orientovat všude na cestách nebo získali přátele i v jiných regionech světa. K tomu všemu slouží lingua franca 21. století, tedy angličtina, jíž se dorozumívají bez problémů lidé na všech kontinentech. Jistě, nejde o rodnou řeč a od slovanských dialektů má přeci jen daleko, takže se některým zájemcům nemusí učit tak snadno. Ovšem po krátkém kurzu s rodilým mluvčím půjde všechno snáz, nakonec platí beze zbytku okřídlené úsloví o tom, že kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem.

Zeptáte se na cestu – a všude vám snadno odpoví

Intenzivní kurz angličtiny je vhodný pro ty, kteří se častěji pohybují v zahraničí, s kufrem a batohem cestují po světě a objevují stále nová a nová místa. Pokud se jazyk dlouho neučíte, pomalu jej zapomínáte. A když se budete učit jen jednu nebo dvě hodiny týdně, rozhodně to nebude stačit k výraznému zlepšení. Sedmdesát hodin během týdne, s jedním lektorem, na něhož si dobře zvyknete. Domácí a přátelská atmosféra nabídne nerušené podmínky pro váš jazykový růst. Týdenní intenzivní kurz angličtiny v ČR probíhá v malých skupinách, témata, o kterých se budete bavit, si vyberete svobodně sami. Vždyť na světě existují stovky a tisíce různých variací rozhovorů, že?

Klidně i čtrnáct hodin nenucené konverzace za jediný den, jazykové pobyty jsou v tomto ohledu velice intenzivní – a právě o to přeci jde především! Ať už vyrazíte poznávat Velkou Británii, Egypt, Indii nebo Austrálii, všude se s angličtinou uplatníte a nebudete se muset bát zeptat na cestu, sami si vyřídit ubytování a další podobné věci. Naučte se tedy nejpopulárnějšímu jazyku na světě, bude vás provázet v letadle i vlaku, umožní komunikovat v zahraničí prakticky s kýmkoliv, protože základy angličtiny si nesou v sobě lidé na všech kontinentech. EnglishSTAY nabídne zajímavé podmínky pro každého, kdo se chce zlepšit – studentem se můžete stát třeba i v pokročilém věku, proč by ne? Angličtina s rodilým mluvčím může být dost zábavná!

12.6.2019