Karlštejn aneb místo, kde sbíral inspiraci i Karel IV.

Hrad Karlštejn (Česká republika)

Líbilo se tady nejslavnějšímu z Lucemburků! A jistě budete císařovo nadšení sdílet také, stačí se jen trochu porozhlédnout a projít si okolí plné zeleně, které láká k zajímavým výletům plným zábavy a poznání. Příjemné zázemí pro mladé páry i rodiny s dětmi, svatební cesta na jedničku, ochutnávka delikates ve vyhlášené rybí restauraci. Víkendová cesta za perlami středočeského regionu je tak skutečně lákavá vyhlídka, že?

Romantika uprostřed přírody, široké spektrum aktivit

Moderní klimatizace, příjemný výhled z okna na krajinu podél řeky Berounky, který uklidňuje tělo i ducha a dodává novou energii – hotel Mlýn Karlštejn nabízí odpočinek spojený s romantikou, to vše jen pětadvacet kilometrů od velmi rušného centra Prahy. Nechybí altán, prostorná terasa a centrum, kde se dá pohodlně relaxovat i při nepřízni počasí. Ať už tedy bude pršet nebo pohlédnete naplno do tváře slunce, vždycky půjde o příjemně strávený volný čas. Relaxovat od práce a povinností, udělat si pohodový víkend, poznat Hlásnou Třebáň, Mořinku, kde nahlédnete do života v minulých staletích, ale třeba také proslulou Císařskou rokli. Samozřejmě nesmíte vynechat samotný hrad Karlštejn anebo legendární lom Velká Amerika. Oslovila vás některá z těchto možností? Přitom se jich nabízí ještě mnohem víc, stačí jen začít objevovat rodnou zemi a její takřka nekonečné krásy…

 

Ubytování v hotelu Karlštejn přináší jednadvacítku pohodlných pokojů, celkem až 49 lůžek. Dominují dvoulůžkové pokoje, ale na své si přijdou i početnější rodiny, připraven je také svatební pokoj pro novomanžele, kteří si chtějí vychutnat pěkných pár volných dní v klidu před tím, než se zase vrátí do běžného života a všední rutiny. Restaurace s dobrým vínem a rybími pochoutkami, zoopark, kde pohlédnete do očí bílého lva, tygra nebo leoparda. V neposlední řadě i mobilní kasino pro vášnivé hráče. Zkrátka a dobře, relaxace, co jen hrdlo ráčí, nechte si tedy chutnat!

17.4.2020