S jazykovým kurzem získáte dobré základy pro zahraniční cesty

Intenzivní kurzy angličtiny

Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem – přesně to praví okřídlený slogan, který známe už snad po tisíciletí. Ať už šlo o vynálezce, diplomaty, politiky nebo vojáky, vždycky se hodilo, když se domluvili více jazyky. Vstoupili do historie, měli lepší šanci prorazit, podařilo se jim uspět, a především se pak nikdy a nikde neztratili. I když dnes žijeme jinak než velmoži 16. století a jejich poddaní, některé rady nepochybně platí napříč věky. Studiem jazyků můžete jen získat a rozhodně se nebojte skromných začátků, neboť právě přes ně se odrazíte k výšinám!

Domluvte se v cizině bez delegátů a společníků

Vyrazit někam za hranice na vlastní pěst, procestovat Evropu a mít spoustu zážitků. Na začátku ale může být jazyková škola, ve které si osvojíte základy některého ze světových jazyků. Široký výběr je zcela nasnadě, někomu více ladí angličtina, jiný se zaměří na románský svět, a protože mu učarovala Jižní Amerika, bez dobré španělštiny by bylo jistě bláhové vydat se na daleké cesty. V nabídce jsou samozřejmě i další jazyky, včetně slovanských, které se opět po letech dostávají do kurzu. Milovníky orientálních cest pak jistě zaujme studium arabštiny nebo japonštiny. Na žebříčku popularity ale bezesporu budou brát zlatou medaili kurzy angličtiny, které se nakonec vyplatí i těm, kteří by rádi získali lépe placené zaměstnání.

Spolupráce s firmami, jež ve světě opravdu něco znamenají, a patnáctiletá tradice, přesně o tom jsou jazykové kurzy Praha. Naučte se hbitě konverzovat, odpovídat na otázky na letišti nebo si třeba jen promptně objednat v kavárně. Nevěřte tomu, že na studium jazyků je třeba zvláštního talentu, alespoň začátečnickou úroveň přeci zvládne úplně každý! Byla by škoda nevyužít příležitost, zvláště pokud vás svět láká s otevřenou náručí. Kurzy v centru naší metropole, přímo na Václavském náměstí, nabídka dvaceti různých vyučovacích jazyků – stačí si jen vybrat, který vás osloví!

11.8.2020