Wellness v Mariánských Lázních potěší na těle i duchu

Wellness v Mariánských Lázních (Česká republika)

Užít si dovolenou v regionu, který je vyhlášený už od dob, kdy zde trávil volné chvilky Johann Wolfgang von Goethe? Dvě století utečou jako voda, ale atmosféra je v Mariánských Lázních pořád velmi příjemná. Zažít ji pro vás bude balzámem, zvláště pokud chcete utéci od každodenního shonu v práci a vychutnat si neopakovatelné momenty ve vyhlášené lázeňské lokalitě. Nespěchat, ale pomalu se procházet kolonádou – a nejen to!

Západočeské lázně jsou oblíbené i u cizinců

Navštěvují je ti, kdo očekávají kvalitu a vědí, že ji dostanou. Wellness západočeské lázně nabízí široké možnosti, Karlovy Vary nebo Mariánské Lázně, Konstantinovy Lázně, Františkovy Lázně. Ano, v názvu se zračí přesně to, co čeká turisty a přitahuje už dlouhá desetiletí značný zájem. Ozdravné pobyty, při kterých se uleví na těle i na duchu, možnost poznávání historie spojené s výraznou německou stopou.

Užijte si wellness Mariánské Lázně se vším všudy, připravená je přírodní kúra, s níž doslova a do písmene omládnete. Ve městě, které je necelých třicet kilometrů od Chebu v Karlovarském kraji, se na vás těší Zpívající fontána, ale také místa, kudy procházeli Eduard VII., František Josef I., Johann Strauss nebo Jan Neruda a Rudyard Kipling. Zajímavá společnost, chtělo by se říci, že? Mnoho ze slavných hostí se vracelo opakovaně a když sem jednou zavítáte také, zjistíte, že máte nejspíše podobný názor…

Nevšední pobyty, při kterých čeká klid a pohoda

Odpočinková kúra, kterou vám naordinuje příroda – nejlepší lékař, jaký může ve světě být! Proč se potom neinspirovat, wellness pobyt je k mání už za krátkou chvilku, stačí si pouze rezervovat termín, dohoda je rychlá. Prodloužený víkend nebo pár dní strávených v naprostém klidu, mimo klasický shon velkoměst. Když se řekne wellness, synonyma zde jsou jasná – klid, pohoda, odpočinek, zlepšení stavu pleti i povzbuzení ducha. Relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz.

25.11.2020