Originální šperky potěší jako milý dárek pro vaše blízké

Hledáte něco pod vánoční jedličku, k narozeninám nebo výročí svatby? Možností je celá řada a platí, že sto lidí znamená sto chutí. Někdy je těžké strefit se do vkusu, jindy zase máte před sebou spoustu cenné nápovědy. Svět šperků je velmi pestrý, plný barev a tvarů, potěší i náročnější. Při výběru není kam spěchat, ale když se rozhodnete jít touto cestou, budete možná až okouzleni variacemi, které jsou všude kolem. V čem je jedinečný například takový malachit? A máte rádi, když je ve vaší šperkovnici zastoupeno na prvním místě stříbro?

Pozitivní energie pro každodenní život

Podporuje duševní kreativitu, ale také odstraňuje citové blokády a nervozitu. Už po staletí je určený cestovatelům, bojuje s negativní energií a výborně ladí i s mužskou podstatou. Malachitový náramek potěší milovníky zelených odstínů, podpoří odvahu introvertů a sounáležitost s přírodou. Nejde jen o klasický módní doplněk, ale o svého druhu talisman, jenž může obdarovaného provázet v jeho životě. Stačí jen jediné, nosit jej na ruce a vzpomenout si, když přijdou ke slovu nějaké těžkosti. A jaký ještě umí být malachit? Přispívá k duševní rovnováze a určen je, pokud jde o znamení zvěrokruhu, zejména býkům. Lehký náramek, jenž udělá spoustu parády, má univerzální velikost, která padne na každou ruku jako ulitá. Nezapomeňte, že čištění solí je v tomto případě zcela nežádoucí.

Pokud máte rádi stříbro, také si přijdete na své! Stříbrné náušnice s pravou říční perlou ashira váží jen necelých sedm gramů, jsou ale skvostem, jenž ozdobí každou něžnou tvář. Říční perla a stříbro, to je kombinace, která se zaručeně neokouká. Tento drahý kov je oblíbeným materiálem pro amulety už odnepaměti a ve šperku, kde je vedle krystalu, znásobuje celkovou účinnost. Nezapomeňte ani na to, že o stříbrné šperky se musíte pečlivě starat, a to nejen kvůli jejich vzhledu navenek!

20.11.2021