Procestujte Chorvatsko křížem krážem, stačí si rezervovat ubytování

Je to vlastně nejoblíbenější dovolenková destinace českých turistů. Kdo z vášnivých cestovatelů by neznal Chorvatsko, že? Nabídne pohled na antické skvosty, nádhernou přírodu, ale především pak spoustu slunce a pláže, které mají mnohdy až světovou proslulost. Pěkně si naplánovat dovolenou, a pak už si jen užívat volných dnů, to je cílem většiny z nás. Začít ale musíme už v době, kdy ještě nejsou jednotlivé resorty vyprodané a je stále z čeho vybírat. Pojďme se proto podívat na několikero zajímavých tipů, s nimiž se můžete těšit na cestu za slunečními paprsky.

Široká nabídka různých hotelů potěší všechny

Každý turista má jiné požadavky. Ubytování v Chorvatsku se nabízí nejen pro ty, kteří hodlají celou dobu lenošit na písečných a oblázkových plážích. Rádo přivítá i všechny akčnější výletníky, jimž učarovalo i chorvatské vnitrozemí. Chcete si prohlédnout krásy přírody této jihoevropské země? Nabízí se zajímavá příležitost, která se jednoduše neodmítá! Představme si nyní dvě destinace, díky nimž Chorvatsko každoročně přivábí statisíce turistů. Záhřeb, Makarskou nebo Istrii zná mnoho lidí. Ale variant je víc, to určitě ano!

Naplánujte si pár dní, kdy vás nebude čekat žádný stres, ale objevování nových míst a poznávání krajů, které jste si vždy přáli vidět. Hotely v Zadaru mohou být dobrou výchozí destinací pro další malé výlety. Právě Zadar je totiž perlou severu Dalmácie, a pozor, v okolí města jsou i proslulá Plitvická jezera, stejně jako další chorvatské národní parky. Pokud máte rádi přírodu, je toto jasná volba. Prohlédněte si ale i hotely ve Trogiru, což je přímořské letovisko nacházející se rovněž v Dalmácii. Podobně jako Teplice, Třeboň či Karlovy Vary je lázeňským městem se vším všudy. Historické centrum zdobí zápis do UNESCO a výhled na Jadran je impozantní nejenom v letních měsících. Plánujete-li tedy (nejen) zimní dovolenou, vybírejte si hotely a ubytování na hotely.cz!

27.11.2021